CHELSEA: Cech - Bosingwa, Ivanovics, Terry, Cole - Ramires, Essien, Lampard - Anelka, Drogba, Malouda. Menedzser: Carlo Ancelotti.
(kispad: Turnbull, Ferreira, Kalou, Van Aanholt, Bruma, Kakuta, McEachran)
BOLTON: Jääskeläinen - Ricketts, Cahill, Knight, Robinson - Moreno, Holden, Muamba, Taylor - K. Davies, Elmander. Menedzser: Owen Coyle.
(kispad: Bogdan, Petrov, M. Davies, Klasnic, Blake, Alonso)

1.perc: Elkezdődött a mérkőzés!

10.perc: Különösebb helyzet nélkül telt el az első tíz perc.

18.perc: Ashley Colet buktatták,szabadrúgás a tizenhatos sarkából!Drogba lövése gyatrára sikeredett...

22.perc:Egy beadást követően Bosinqwa irtó rossz helyre fejelte a labdát Taylor lőtt,de elkerülte a kaput a labda

24.perc: Rodrigo rendre megveri Cole-t

26.perc: Meg van az első sárga! Ivanovic kapta,miután Elmandert rántotta le!

Ancelotti és a kispad

30.perc: Essien kapott a lábára,s kisebb vita is kialakul e végett.Szabadrúgás a tizenhatot mellől ,de nem veszélyes szögből.

32.perc: Kisebb kavarodás a hazai kapu előtt.Végül Taylor csavart a kapura és épphogy fölé ment.

Elszórakoztatja magát ez az úriember,ha már a meccs nem szórakoztat minket...

38.perc: Taylor él a leginkább,ismét Ő próbálkozott.

39.perc: Malouda cselezgetett kzel a Bolton kapujához,de elvesztette,és gyorsan visszaszerezte volna a labdát,be is csúszott és a labdát érte,de a játékvezető szabálytalannak látta.

42.perc: Taylor is megkapja a maga sárgáját.Ramirest rúgta fel csúnyán.

45.perc: Egy perc a ráadás!

45+1.perc: Vége az első félidőnek! Az első félidőben a Boltonnak adódtak komolyabb lehetőségei,de a Chelsea lebirtokolta őket,viszont teljes helyzetekig nem tudtak el jutni,az utolsó passzt mindig elrontották.

45.perc: Elkezdődik a második játékrész.

47.perc: Lampard rendkívüli labdát adott Drogbának,aki lőtt is de épphogy kapufa,és a védők szögletre mentettek.Az első ígéretes akció!

58.perc: Megint csúnyán rúgtákf el Essient hátulról,de most a lap elmarad.

60.perc: Rosszul ítélt a játékvezető!Anelkát ugratták volna,és gólt is rúgott,de a partjelző lest jelzett...

61.perc: GÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓL!Drogbát indították és ezúttal befuccsolt a Bolton lestaktikája,a kapussal szemben önzetlenül Maloudahoz passzolt és a francia az üres kapuba passzolt.1-0!

Hihetetlen düh szabadult fel Maloudából!

68.perc: HÚHA! Terry mentett,de kérdés melyik testrészével,a Boltonosok szerint kézzel,de a bíró nem fújt a sípjába.

72.perc:CSERE! Moreno helyén a 17-es számú Klasnic.

78.perc: Ricketts!Óriásit véd Cech!

79.perc:CSERE!Taylor helyén a 10-es Petrov!

82.perc: Essien fejelt egy szögelt után,már a kapuson is túljutott a labda,de Knight szabadított,itt még javíthatott volna Ivanovic,de fölé fejelt.

88.perc: Ashley Cole iramodott meg ,és lőtt de Jaaskelainen védett.

90+1.perc:CSERE!Anelka helyét Kalou veszi át.

90+2.perc:CSERE!Bosinqwa helyén Ferreira.

90+3.perc:VÉGE A MÉRKŐZÉSNEK!

Ha nem is könnyen ,de megnyerte a mérkőzést a Chelsea,és november 10. után először örülhetett három pontnak Ancelotti gárdája.