Felkészülési meccsen nyert az MU a Celtic ellen ,3-1 arányban

Dimitar Berbatov vezértletével felkészülési meccset nyertek a vörös ördögök.

Berbatov góljával szerzett vezetést az MU a 34.percben,de erre még jött a válasz a 61.percben Samaras lőtte be a maga,s a Celtic tizenegyesét,ezzel 1-1re módosítva az eredményt.Ezután a fiatalok érvényesítették akaratukat és welbeck,majd Cleverley góljaival kialakították a végeredményt,1-3

Az MU következő felkészülési meccsét szerdán játssza a Philadelphia ellen.

Celtic-Manchester United 1-3˙(Szamarasz (61. – 11-esből) ill. Berbatov 34., Welbeck 79., Cleverley 86.)