ÉLŐ KÖZVETÍTÉS!!!

Tottenham:Gomes; Corluka, King, Dawson, Assou-Ekotto; Lennon, Huddlestone, Modric, Bale; Crouch, Defoe. SUBS - Cudicini, Bassong, Kaboul, Giovani, Palacios, Keane, Pavlyuchenko.

City:Hart,Richards,Kompany,Wright-Phillips,Kolorov,Barry,Silva,Koule Toure,Carlos Tevez,De Jong,Yaya Toure

72.perc:Pavlyucsenko lőtt ,Hart könnyedén fogta

77.perc:Lennon! Befelé cselezett és a tizenhatosról lőtt,de a kapu közepébe ment,így Hart könnyen lehúzta

77.perc:CSERE: Az előbb veszélyeztető Lennon heylére a mexikói Giovanni Dos Santos érkezik

80.perc:Megkezdődik a hajrá.Izgalamas végjátékra számíthatunk!

81.perc:CSERE: Tevez helyére Adebayor

82.perc:Mekkora helyzet a hazaiak előtt !!! DeJong elvétette az ütemet és elpattant előtte a labda ,de az érkező csatár sem tudta el rúgni,a  kipattanó bale elé esett ,és azt Hart védte óriási bravúrral!Szöglet!

86.perc: Pavlyucsenkó mehetett volna egyedül a kapu felől,ám az oldalról érkező Kompany kitűnően szerelt

88.perc:Szöglet!

90+4.perc: VÉGE! 0-0 ! Az idény első Premier League meccset nem hozott gólt.Bár a Tottenham volt szinte végig a mérkőzésen fölényben,nem sikerült kihasználniuk azt.