Petr Cech,Branislav Ivanovic,Alex,John Terry (c),Ashley Cole,Michael Essien,John Mikel Obi,Frank Lampard,Nicolas Anelka,Didier Drogba,Florent Malouda
Cserék: 40 Hilario, 19 Paulo Ferreira, 38 Patrick van Aanholt, 18 Yury Zhirkov, 10 Yossi Benayoun, 21 Salomon Kalou, 45 Fabio Borini.

Wigan
Kirkland, Stam, Gohouri, Alcaraz, Figueroa; Thomas, Diame, McCarthy; N' Zogbia, Boselli, Rodallega.
Cserék: Al-Habsi, Boyce, McArthur, Watson, Gomez, Moses, Scotland.

Játékvezető:Mike Dean

1.perc:Elkezdődött a mérkőzés! A Wigan kezdett.A hazaiak kék-fehér ,míg a vendégek sárga-fekete dresszbe öltöztek.Jó szurkolást!

7.perc:Nem magabiztos a Chelsea védelme.A szélről való beívelést nem tudták kifejelni,de Ashley Cole ollózva még menteni tudott

8.perc:Ivanovic rossz helyre passzolt, s középről Diamé indult emg lőtt,de Cech védett

16.perc:Ashley Cole beadását kivágták,leglábbis azt próbálták a Wigan védői,de Wssien elé került,aki tváolról el is vállalta,de csúnyán fölé ment

27.perc:Rodallega! A 16-os előteréből lőtt erősen,de a kapu közepe felé szállt a labda,és Cech pedig könnyen fogta

34.perc:GÓL! Ashley Cole gyönyőrűen passzolt középre Lampardnak,s lőtt is ,ám azt még Kirkland védte,de a kipattanóra Malouda rástartolt,s berúgta az üres kapuba.0-1!

37.perc:Sárga lap! Ivanovic kapta,az ok : Rodallegát faultolta

45+2.perc: VÉGE az első játékrésznek!

Malouda góljával vezet a cimvédő.A mérkőzés elején még nem találta a fonalat a Chelsea,de a félidő végére már kezdtek éledni.

45.perc:FOLYTATÓDIK A MÉRKŐZÉS!

48.perc:GÓL! Mikel kapott labdát majd szokásához híven nagyszerűen indított,ezúttal Anelkát vette célba(tökéletesen) és a francia nem hibázott.0-3!

52.perc:GÓL! Malouda adott be szélről Drogba nem találta el igazán jól,de így pont jó lett Anelkának ,akinekc sak kicsit kellet beleérni fejjel a kapu előtt 1 méterrel.0-3!

62.perc: Beszorult a Chelsea ,állandó nyomás alatt tartja a hazai gárda Cech kapuját

63.perc: LES! Majdnem szépített a Wigan Boselli révén,de a játékvezető érvénytelenítette les gyanánt

64.perc:CSERE! Ivanovic helyére Ferreira érkezik

66.perc: Kicsit felpaprikázódott a hangulat.Terry lépett oda ütemtelenül és ezt a Wigan játékosai nem hagyták szó nélkül

70.perc:CSERE! Malouda helyére Kalou jön

78.perc:GÓL!Didier Drogba fordult le ,s vezette rá a kapusra,majd önzetlenül az egyedül maradó kalouhoz passzolt.0-4!

79.perc:CSERE! Benayoun pattant fel a kispadról,s jöhet be majd Essien helyére

80.perc:CSERE a másik odlalon is McArthur jött

82.perc:Rossz látvány...Figueroa maradt a földön,s jön a hordágy is

83.perc:CSERE! Sérülés miatt tehát Figueroa elhagyja a pályát,a heylére érkező játékos pedig Boyce

90.perc:GÓL! Drogba adta be a labdát jött volna Kirkland ,de előtte Kalou megcsúsztatta és beesett a kapuba.0-5!

90+2.perc:GÓL! Benayoun első gólja a Chelseaban.0-6!

90+2.perc:VÉGE! Akár az első fordulóban most is 6 góllal nyert a Chelsea!